Zbiorniki

Boss-Oil to nie tylko sprzedaż olejów opałowych ciężkich i średnich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży zbiorniki paliw.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • Dwupłaszczowe zbiorniki paliwa z polietylenu – stosowane są do przechowywania i transportu paliw płynnych, takich jak olej opałowy, olej napędowy, benzyna, czy nafta. Dysponujemy pojemnością od 1 500 – 10 000 litrów.
 • Stalowe dwupłaszczowe zbiorniki paliwowe – wykonywane są w różnych wersjach, mogą posiadać od 1 do 4 komór i pomieścić 1 000 – 100 000 litrów paliwa. Produkowane są według normy PN-EN 12285. Różnicuje je również finalne umiejscowienie. Zbiornik na paliwo może być umieszczony na powierzchni lub pod ziemią.

Najwyższą jakość poświadcza stały nadzór Urzędu Dozoru Technicznego. Stosowane przy produkcji rozwiązania i zachowane standardy gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz zgodności z występującymi zobowiązaniami natury prawnej.

Korzyści związane z wdrożeniem zbiorników paliwowych:

 • Redukcja kosztów firmy,
 • Wygoda związana z wewnętrzną dystrybucją paliw,
 • Zmniejszenie ilości pracy administracyjno-księgowej związanej z fakturami.

Wraz z dostarczanym zbiornikiem na paliwo załączamy stosowną dokumentację poświadczającą spełnianie norm jakościowych, unijnych, wymogów eksploatacyjnych oraz pozytywną opinię przeciwpożarową.

Zbiorniki paliwowe objęte są 10-letnią gwarancją szczelności oraz 2-letnia gwarancją na podzespoły.

Informujemy, że istnieje nie tylko możliwość zakupu, ale także dzierżawy zbiornika na paliwo.

W przypadku zainteresowania lub potrzeby konsultacji prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Jesteśmy pewni, że nasze profesjonalne przygotowanie i wiedza pozwolą znaleźć spełniające Państwa oczekiwania rozwiązanie.


BossOil – Stawiamy jakość oferty na równi z doskonałą obsługą klienta.


  BOSSOIL Sp. z o.o.
  ul. Pasterska 10, 01-976 Warszawa
  NIP: 1182133605, REGON: 365938893