O firmie

BOSSOIL sp. z o.o. jest firmą, która powstała w 2000 roku. Przez niemal dwie dekady jako hurtownia paliw grzewczych wypracowaliśmy pozycję rzetelnego i wiarygodnego producenta paliw ciekłych i dystrybutora oleju opałowego. Definiują nas profesjonalizm, doświadczenie, innowacyjność oraz partnerskie relacje z naszymi wieloletnimi klientami. Niezmiennie każdego dnia pracujemy nad rozwojem firmy i optymalizacją naszej pracy, która finalnie ma się przekładać na zadowolenie odbiorców.

Działalność

Przedmiotem działalności BOSSOIL jest:

  • producent paliw ciekłych,
  • hurtowa sprzedaż olejów opałowych.

Specjalizacją firmy jest hurtowa sprzedaż olejów opałowych ciężkich i średnich – oleju popirolitycznego i Paliwa Grzewczego BOSSOIL własnej produkcji. Ofertę uzupełnia olej opałowy lekki Ekoterm Plus, na który firma posiada certyfikat autoryzacji Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, który nadaje status autoryzowanego dystrybutora tego produktu.

Świadomość rozwoju technologii i jej wykładniczego wzrostu sprawia, że stała aktualizacja wiedzy i jej wdrażanie jest niezbędne. W BOSSOIL chcemy piastować rolę jednego z innowatorów rynku, który chce podnosić standardy i zmieniać branżę na lepsze. Z każdym rokiem funkcjonowania firmy pojawiają się nowe możliwości, których wdrażanie pozwala nam doskonalić produkowane i dystrybuowane paliwa.

Oferowane przez nas produkty spełniają normy dotyczące ochrony środowiska oraz wszelkie parametry jakości. Dzięki temu urządzenia grzewcze wykorzystujące olej opałowy pracować będą efektywnie, a ich poziom eksploatacji będzie korzystniejszy dla klienta.

BOSSOIL posiada koncesję na obrót paliwami ciekłymi o nr OPC/8498/1775/W/1/2006/ER oraz na wytwarzanie paliw ciekłych o nr WPC/176/1775/W/1/2010/ER


 


    BOSSOIL Sp. z o.o.
    ul. Pasterska 10, 01-976 Warszawa
    NIP: 1182133605, REGON: 365938893